Page 54 - Çalıkuşu 81 Samsun Mayıs 2022
P. 54
SAMSUN
SAMSUN
BOWLİNG ALANINDA GÜREŞ GREKOROMEN ALANINDA
• Gençler A Kız kategorisinde Tülay Başaran Anadolu • Gençler A erkek kategorisinde Özel Samsun Bahçe-
Lisesi takımı Türkiye birincisi oldu. şehir Koleji Atakum Anadolu Lisesi öğrencimiz Alpe-
ren Berber 77 kg’da Türkiye birincisi
BADMİNTON ALANINDA • Gençler A Erkek kategorisinde Özel Samsun Bahçe-
• Gençler Erkek kategorisinde Özel Samsun Bil Okulla- şehir Koleji Atakum Anadolu Lisesi öğrencimiz Berati
rı Fen Lisesi erkek takımı Türkiye birincisi oldu. İnaç 55 kg’da Türkiye birincisi
• Gençler B Erkek kategorisinde Kavak Anadolu Lisesi
RAGBİ ALANINDA öğrencimiz Bünyamin Özcan 71 kg’da Türkiye birin-
• Gençler A kategorisinde Necati Akçağlılar Anadolu cisi
Lisesi erkek takımı Türkiye üçüncüsü oldu. • Gençler A Erkek kategorisinde Kavak Anadolu Lisesi
öğrencimiz İbrahim Özdemir 72 kg’da Türkiye birin-
BOKS ALANINDA cisi
• Gençler Erkek Kategorisinde Samsun İlkadım Güzel • Gençler B Erkek kategorisinde Akşemseddin Anado-
Sanatlar Lisesi öğrencimiz Ahmet Zeki Elturan 92 lu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Asım Gönültaş 51
kg’da Türkiye birincisi, kg’da Türkiye ikincisi
• Gençler B Kategorisinde Özel Dinamik Mesleki Ve • Gençler B Erkek kategorisinde Akşemseddin Anado-
Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Muhammet Emin lu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Melih Yegin 48 kg’da
Yılmaz 63 kg’da Türkiye birincisi, Türkiye ikincisi
• Gençler A kategorisinde Büyüklü Anadolu Lisesi öğ- • Gençler B Erkek kategorisinde Kavak Anadolu Lisesi
rencimiz Yiğit Sefa Özer 86 kg’da Türkiye birincisi, öğrencimiz Yusuf Kılcan 65 kg’da Türkiye ikincisi
• Gençler A Kategorisinde Necati Akçalılar Anadolu • Gençler B Erkek kategorisinde Kavak Anadolu Lisesi
Lisesi öğrencimiz Erdem Uçak 57 kg’da Türkiye üçün- öğrencimiz Gökhan Dincel 60 kg’da Türkiye üçüncü-
cüsü, sü
• Gençler A Kategorisinde Tekkeköy Ali Emine Kahve- • Gençler B Erkek kategorisinde Yakakent Çok Prog-
cioğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz ramlı Anadolu Lisesi öğrencimiz Hasan Haktan Ay-
Ersan uçak 75 kg’da Türkiye üçüncüsü, dıngöz 41-45 kg’da Türkiye üçüncüsü
• Gençler A Kategorisinde Özel Çağdaş Bilime Yükse- • Gençler B Erkek kategorisinde Yakakent Çok Prog-
lim Kolejleri Anadolu Lisesi öğrencimiz Mümin Os- ramlı Anadolu Lisesi öğrencimiz Umut Akgül 55
man Tatlı 71 kg’da Türkiye üçüncüsü, kg’da Türkiye üçüncüsü oldu.
• Gençler B Kategorisinde Samsun Anadolu İmam Ha-
tip Lisesi öğrencimiz Ömer Şahin 44-46 kg’da Türkiye GÜREŞ SERBEST STİL ALANINDA
üçüncüsü oldu. • Gençler A Kız kategorisinde Yakakent Çok Programlı
Anadolu Lisesi öğrencimiz Büşra Koç 50 kg’da Türki-
TEKVANDO ALANINDA ye birincisi,
• Gençler A Erkek kategorisinde Ondokuzmayıs Lisesi • Gençler B Erkek kategorisinde Havza Fen Lisesi öğ-
öğrencimiz Alihan Kuru 55 kg’da Türkiye birincisi rencimiz Ertuğrul Toptan Türkiye ikincisi
• Gençler A Kız kategorisinde Terme Bülent Çavuşoğlu • Gençler A Kız kategorisinde Hasan Çakın Mesleki Ve
Anadolu Lisesi öğrencimiz Gökçenur Şirin 52 kg’da Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz İlayda Sevim Tür-
Türkiye birincisi kiye ikincisi,
• Gençler A Kız kategorisinde Kavak Anadolu Lisesi • Gençler A Erkek kategorisinde Samsun Gülizar Ha-
öğrencimiz Kardelen Demir 68 kg’da Türkiye birincisi san Yılmaz Spor Lisesi öğrencimiz Yavuz Şahin 79
• Gençler A Erkek kategorisinde Yaşar Doğu Mesleki kg’da Türkiye ikincisi,
Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Cemil Tarık Al- • Gençler A Kız kategorisinde Hasan Çakın Mesleki Ve
tıngöz 73 kg’da Türkiye ikincisi oldu. Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Amine Hazel Kur-
toğlu 55 kg’da Türkiye üçüncüsü,
• Gençler B Kız kategorisinde Şehit Erkut Yılmaz Mes-
leki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Çilem Çağul
57 kg’da Türkiye üçüncüsü,
• Gençler B Kız kategorisinde Hasan Çakın Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Meryem Akyel 69
kg’da Türkiye üçüncüsü oldu.
54