SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 12.02.2020 Çarşamba Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar...

Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 12.02.2020 Çarşamba Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar...

Meteorolojik verilere dayalı olarak yapılan değerlendirme sonucu; 12.02.2020 Çarşamba günü eğitim öğretime ara verilen Okullar.

SON GÜNCELLEME: 11.02.2020 - 21.25

İlçe Adı Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar
Asarcık İlçe Geneli Tüm Okullar
Atakum Aşırı buzlanma ve tipi nedeniyle Resmi taşıma ile köylerimizden gelen ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri 12/02/2020 Çarşamba günü izinli sayılacaklardır. Ayrıca Özören ve Sarayköy ilk ve ortaokullarımız 12/02/2020 Çarşamba günü öğretime ara verecektir.
Bafra İlçemizdeki olumsuz hava koşulları nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Kanberli-İyaslı  İlk-Ortaokulu, Müstecep İlk-Ortaokulu, Neyzen Tevfik İlkokulu, Kolay Ortaokulu, Boğazkaya İlk-Ortaokulu, Ortadurak Şehit Muhammet Önder İlk-Ortaokulllarımızda12.02.2020 Çarşamba günü 1(bir) gün süreyle eğitim öğretime ara verilmesine ve bu okullarımızdaki öğretmenlerimizin idari izinli sayılmasına,Yukarıdaki okullarımıza bağlı tüm güzergahlardan ortaöğretim taşıma yoluyla gelen öğretncilerimizinde 12.02.2020 Çarşamba günü 1 (bir) gün süreyle idari izinli sayılmasına,
Canik Aşırı  buzlanma ve tipi nedeniyle ilçemiz  taşıma merkezli okullarımızdan; Gökçepınar İlk-Ortaokulu, Başalan Cumhuriyet İlkokulu ,Başalan Cumhuriyet  Ortaokulu ve imam Hatip Ortaokulu , Düzardıç ilkokulu, Hacınaipli İlk-Ortaokulu, Gödekli İlkokulu, Tuzaklı İlk-Ortaokulu, Başkonak İlk-Ortaokulu, Gölalan İmam Hatip ortaokullarımızda  12.02.2020 Çarşamba   günü eğitime bir gün ara verilmiştir. Taşıma yoluyla ilçe merkezimizdeki ilkokul  ortaokul ve liselere gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır.
Havza Çakıralan ilk ve Ortaokulu/Çakıralan İmam Hatip Ortaokulu Erikbelen İO, Hecinli İO. Yeşilalan İO, Belalan İlk ve OO. Çelikalan İO, Gidirli İlk ve OO, Çiftlik İlk ve OO. 75.Yıl İlk ve OO. Buzlanma ve savrum nedeniyle yolların kapanmasından dolayı 12 Şubat 2020 Çarşamba günü tatil edilmiştir.
İlkadım Olumsuz hava ve yol şartları nedeni ile İlkadım İlçesi taşımalı eğitim kapsamında okul servisi ile Bilmece-Çanakcı Gürgendağı-Çelikalan-Aşağı Avdan-Yukarı Avdan-Çandır,Sarmuk, Akgöl. Kapaklı ,Ahulu güzergahlarından gelen  Temelegitim ile Ortaöğretim ögrencileri  ve Özel Eğitim taşıma kapsamında İşitme Engelliler Okuluna Ayvacık Esenli Mahallesi ve Çarşamba  Bezirgan Mahallesigüzergahlarından gelen özel egitim  öğrencileri 12/02/2020 Çarşamba günü idari izinli sayılacaktır.
Kavak YOĞUN BUZLANMA NEDENİYLE İLÇEMİZE BAĞLI ;AKBELEN ORTAOKULU MAHMUTBEYLİ, İLKOKULUNDA  EĞİTİME   1 GÜN SÜREYLE (12/02/2020) (ÇARŞAMBA GÜNÜ) ARA VERİLMİŞTİR. İLÇEMİZ MERKEZİNDE EĞİTİM ÖĞRETİME DEVAM EDİLECEKTİR.
Tekkeköy  
TAŞIMA MERKEZİ OKUL TATİL EDİLEN YERLEŞİM BİRİMİ
YAYLAGERİŞ İLKOKULU ORTAOKULU TASIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER
YAĞBASAN İLKOKULU ORTAOKULU TASIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER
SARIYURT ALİ OSMAN GÜR İLKOKULU ORTAOKULU TASIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER
BÜYÜKLÜ İLKOKULU/ORTAOKULU/ İMAM HATİP ORTAOKULU TASIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER
GÜZELYURT İLKOKULU ORTAOKULU TASIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER
DURSUN KORKMAZ İLKOKULU ORTAOKULU ZAFER ?PELİTOĞLUYUKARIÇİNİK
BÜYÜKLÜ ANADOLU LİSESİ YEŞİLDERE-GÖKÇEDERE- SEYMENLER- YENİDOĞAN- KİBARLAR-YAYLAGERİŞ- YAZILAR-ZAFER- PELİTOĞLU-YENİBÜYÜKLÜ-BALCALI-GÖKÇE-SARIYURT-BÜYÜKLÜ
ALİ EMİNE KAHVECİOĞLUMESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ,NECATİ AKÇAĞLILAR ANADOLU LİSESİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİKIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİYAVUZ SELİM ANADOLU LİSESİ SEYMENLER- YAZILAR- GÖKÇEDERE-YEŞİLDERE-KİBARLAR-YAĞBASAN-YAYLAGERİŞ- ZAFER ? PELİTOĞLU-ÇINARALAN-ANTYERİ?GÖKÇE-KERPİÇLİ-KARAPERÇİN-BALCALI-YUKARIÇİNİKSARIYURT-KÖPRÜBAŞIKIŞLA-AKBAŞLAR
GELEMEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SARIYURT-GÖKÇE
ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İLE GELEN TÜM MAHALLELER

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.