SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vezirköprü İlçemizdeki Okullarda Kurulan Kütüphanelerin Açılışı Gerçekleştirildi
![Vezirköprü İlçemizdeki Okullarda Kurulan Kütüphanelerin Açılışı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_12/29164317_vezirkopru_6.jpg)
Vezirköprü İlçemizdeki Okullarda Kurulan Kütüphanelerin Açılışı Gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit, Vezirköprü İlçesi Bahçekonak İlk ve Ortaokulunda, Saraycık İlkokulu/ Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluda, Yağınözü Ortaokulunda ve İnkaya İlkokulunda Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi kapsamında donatımları meslek liselerimizce yapılan kütüphanelerin açılışını yaptı.