SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın İbrahim Şahin Bafra İlçesinde Yapımı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu.

Valimiz Sayın İbrahim Şahin Bafra İlçesinde Yapımı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu.

Yapımı devam eden spor tesislerini ve okulları gezen Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN yaptığı açıklamada,  “Bu tesislerimiz tamamlandığında Bafra’daki vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Samsun’da ve ilçelerimizde birçok spor tesisinin yapımı gerçekleştirilerek halkımızın hizmetine açıldı. Birçok spor tesisinin de yapımı devam ediyor. 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları ilimizde düzenlenecek. Bu organizasyon bu zamana kadar Türkiye’de yapılacak en büyük organizasyon olacak. Biz Samsun olarak üzerimize düşen bütün yükümlülükleri yerine getireceğiz. Bu organizasyon için gerekli olan spor tesislerini bir an önce tamamlayacağız. Bu konu ile ilgili şu anda önemli mesafeler aldık” dedi.

 

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in Bafra ilçesindeki yerinde incelemelerinde ayrıca Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Haluk ŞİMŞEK Bafra Kaymakamı Halis ARSLAN, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT ve kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri de hazır bulundu.

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.