SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finaline Samsun'dan 6 Proje

TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finaline Samsun'dan  6 Proje

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finali'ne katılmaya hak kazanan projeler belirlendi. Türkiye genelinde 631 başvuru yapılan yarışmaya ilimizden 22 proje başvurusu yapıldı. 64 projenin Türkiye finaline davet edildiği yarışmada ilimizden 6 proje, finale katılma başarısını göstererek ilimizin finale en çok davet edilen iller arasında olmasını sağladı.

TEKNOFEST Yarışmaları kapsamında gerçekleştirilen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye final değerlendirme aşaması proje değerlendirmeleri, 10-11 Nisan 2023 tarihleri arasında Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Final aşaması proje değerlendirmeleri sonucu dereceye giren (Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük derecesi alanlar) projeler ödüllerini, TEKNOFEST 2023 etkinliği kapsamında alacaklardır.

 

TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finaline SAMSUN'DAN katılmaya hak kazanan projelere ulaşmak için TIKLAYINIZ...

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.