Tübitak 2204 A ve Tübitak 2204 B Araştırma Projeleri Yazma Eğitimleri Düzenlendi
![Tübitak 2204 A ve Tübitak 2204 B Araştırma Projeleri Yazma Eğitimleri Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2023_12/01094950_whatsappimage20231130at15.23.10.jpg)
Tübitak 2204 A ve Tübitak 2204 B Araştırma Projeleri Yazma Eğitimleri Düzenlendi
Müdürlüğümüz bünyesinde yer alan okulların TÜBİTAK 2204 A ve TÜBİTAK 2204 B araştırma projeleri yarışmalarına başvuru yapmalarını sağlamak, okullarda proje yazmak isteyen öğretmenlerimizi teşvik etmek ve desteklemek amacıyla TÜBİTAK 2204 A ve TÜBİTAK 2204 B Araştırma Projeleri Yazma Eğitimi düzenlendi. Atakum, Bafra, Canik, İlkadım ve Tekkeköy ilçelerimizden toplam 94 öğretmenimizin katılımıyla 27-30 Kasım 2023 tarihleri arasında tamamlanan eğitimlerde öğretmenlerimize projelerin başvuru ve yazım sürecine yönelik bilgilendirmeler yapıldı.