SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Terme Cumhuriyet Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ek Bina Protokolü imzalandı.

Terme Cumhuriyet Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ek Bina Protokolü imzalandı.

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in teşrifleriyle 06 Nisan 2015 Pazartesi günü Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol töreninde; Sayın Valimiz, “Hayırseverimizle Ahmet Bey bu inşaatı anahtar teslimi yapıp Milli Eğitim Müdürlüğümüze devredecek. 2015 yılı Ekim ayı itibari ile de bu binaları kullanmaya başlayacağız. Bu yaptığı eser çocukların burada eğitim gördüğü müddetçe kendisinin hanesine yazılacaktır. Bu proje özel bir proje olacak. Ben bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yaptığı bu davranışın bütün Samsunlu hayırseverlere örnek olmasını diliyorum ’’dedi.

 

            Sayın Valimizin konuşmalarının ardından Eğitime Yüzde Yüz Destek kampanyası kapsamında hayırsever Sayın Ahmet ERSOY tarafından Terme ilçesinde yapılacak olan Terme Cumhuriyet Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ek Bina Protokolü Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Hayırsever Ahmet ERSOY ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN tarafından imzalandı. Protokolle Terme ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulu’ nun adı Terme Ahmet ERSOY İmam Hatip Ortaokulu olacak.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.