SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST'e Yarışmacı Olarak Katılacak Öğrencilerimizin Desteklenmesi İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı

TEKNOFEST'e Yarışmacı Olarak Katılacak Öğrencilerimizin Desteklenmesi İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı

TEKNOFEST'e Yarışmacı Olarak Katılacak Öğrencilerimizin Desteklenmesi İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı.

         Valiliğimizin himayelerinde, Canik Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e yarışmacı olarak katılacak öğrencilerimizin desteklenmesi için hazırlanan işbirliği protokolleri, Valimiz Sayın Doç. Dr.Zülkif Dağlı, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Vezirköprü Belediye Başkanı İ. Sadık Edis ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit'in katılımıyla imzalandı. 

         Protokol kapsamında, Canik ve Vezirköprü Belediyelerimiz tarafından ihtiyaç duyulması halinde öğrencilerimizin projelerinin tanıtılacağı ve sergileneceği alanlara stantlar kurulacağını, başvurusu onaylanan projeler için gerekli malzeme desteği ve ihtiyaç duyulan aynî yardımın sağlanacağını belirterek, katkıları için Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'e teşekkürlerini ileten Sayın Valimiz, birçok farklı kategoride düzenlenecek yarışmalara katılacak gençlerimizden de tamamen projelerine odaklanmalarını ve elde edecekleri başarılarla ilimizi gururlandırmalarını istedi.

 

08-02-202208-02-2022

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.