SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SIFIR ATIK GÜNÜ KAPSAMINDA PROGRAM DÜZENLENDİ

SIFIR ATIK GÜNÜ KAPSAMINDA PROGRAM DÜZENLENDİ

SIFIR ATIK GÜNÜ KAPSAMINDA PROGRAM DÜZENLENDİ

30 Mart Sıfır Atık günü kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle "Sıfır Atık Günü" programı düzenlendi.

Programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Vekili Metin Köksal, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız, Genel Sekreter Yardımcı Vekili Ahmet Bayır, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Arslan, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Samsun Tanıtım Filmi ile başlayan program daha sonra öğrencilerimiz tarafından hazırlanan "Sıfır Atık ve Çevre Bilinci" temalı interaktif gösterisi ile devam etti. "Sıfır Atık ve Çevre Bilinci" temalı "Öykü" ve "Dijital Afiş-Slogan" yarışmasında ödül alan öğrencilerimize ödülleri takdim edildi. 

Program Atakum Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan atık malzemelerden yapılan "Geri Dönüşen Tasarım Sergisi" gezilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

30-03-202330-03-2023

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.