SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgiye Uzanan Eller Projesinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi.

Sevgiye Uzanan Eller Projesinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi.

Bafra Kaymakamlığı tarafından ilçede bulunan ortaokullardaki öğrencilerin değişik dallardaki sportif faaliyetlere yönelmesini, bedensel ve ruhsal yönden daha sağlıklı hale gelmelerini sağlamak, aralarındaki kaynaşma ve bütünleşmeyi artırmak, kötü niyetli kişilerce çocukların ve gençlerin duygularının istismar edilerek kandırılmalarını önlemek amacı ile 27 Ocak 2015 tarihinde başlatılan ’Sevgiyle Uzanan Eller Projesi’nin açılış töreni Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’ in katılımı ile Bafra ilçesinde gerçekleştirildi.

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN açılış töreninde yaptığı konuşmasında, ’’Bu gün bizim için önemli bir gün. Çocuklarımıza, öğrencilerimize yapılan her yardım, her yatırım bizim geleceğimizdir. Biz çocuklarımızın daha sağlıklı birer birey olmaları için onları spora teşvik ediyoruz ve spor malzemesi dağıtıyoruz. Öğrencilerimiz sporla uğraşırlarsa mutlaka derslerinde de daha başarılı olacaklardır. Spor yapan çocuklarımız zamanla yeteneklerinin oldukları spor dallarına kayacaklardır. Çeşitli spor branşlarında başarılı olarak gelecekte şampiyonalara katılacaklar. Bizlerde bu yavrularımızı destekleyeceğiz” dedi.

Törene ayrıca; Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Haluk ŞİMŞEK, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Aytekin GİRGİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrenci velileri katıldı.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.