SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Doç. Dr. Zülkif DAĞLI, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Sayın Valimiz Doç. Dr. Zülkif DAĞLI, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_02/16163806_VLK_3204.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerinin hazır bulunduğu, Sayın Valimiz Doç. Dr. Zülkif DAĞLI'nın, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaretlerinde; 2020-2021 eğitim-ögretim yılında yapılan çalışmalar, devam eden yatırımlar, projeler ve uzaktan eğitim süreciyle ilgili brifing sunulmuştur.