SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun'da Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştayı Düzenleniyor

Samsun'da Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştayı Düzenleniyor

Türkiye Yüzyılı'na eğitimde en iyi nasıl katkı sunulabileceğini ortaya koymak için Bakanlığımızın koordinesinde 1-2 Kasım 2023 tarihlerinde Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda "Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştayı" düzenlenecektir.

  Çalıştayda öğretmenlerin gözüyle Cumhuriyet'in 100.Yılında Eğitim Faaliyetleri" ile günümüz eğitim sistemi, öğretim yöntemleri, teknoloji kullanımı, eğitim yöneticisi, öğretmen ve öğrenci performansı gibi konularında öğretmenlerin bakış açısı doğrultusunda tartışılarak değerlendirilmesi amaçlanmaktadır. Öğretmenlerin gözüyle Cumhuriyetin 100. yılında eğitimin bugünü ve geleceği hususundaki öğretmen fikirlerinin alınması suretiyle Türkiye Yüzyılı'na eğitimde en iyi nasıl katkı sunulabileceğini ortaya koymak için "Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştayları" düzenlenmesi planlanmaktadır.

  Bakanlığımızca düzenlenecek olan Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştayları 7 ilde (Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep,Samsun, Erzurum) eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.