SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun Sosyal Bilimler Lisesi Münazara Türkiye Şampiyonu

Samsun Sosyal Bilimler Lisesi Münazara Türkiye Şampiyonu

       Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Münazara ve Hitabet Derneği tarafından organize edilen  yaklaşık olarak bir senedir devam eden  Liseler arası Türkiye Münazara Ligi Şampiyonasına Bölge Şampiyonu Unvanı ile katılan Samsun Sosyal Bilimler Lisesi 'Yorgunlar' takımı 400 lise arasından sıyrılarak çıktığı büyük finalde 3 İstanbul takımını (İstanbul Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler 2 takım, Kartal İmam Hatip Lisesi) mağlup etmeyi başararak Türkiye Münazara Ligi Şampiyonu oldu.

       İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi'nde düzenlenen Parlamenter Münazara sistemi kurallarına göre yapılan turnuvada Samsun Sosyal Bilimler Lisesi'ni temsil eden Seray SOYLU, Emin Taha ÇELİK ve danışman öğretmenimiz Oğuzhan Çolak ödüllerini Münazara ve Hitabet Derneği Başkanı Yavuz YİĞİT ve Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus ERSÖZ' ün elinden aldı. Okulumuzu, öğrenci ve öğretmenimizi tebrik ederiz

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.