SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN, Kendisini Ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Resmi Twitter Hesabını Takip Eden Ve Etkileşimde Bulunan Öğrencilerle Yemekte Buluştu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN, Kendisini Ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Resmi Twitter Hesabını Takip Eden Ve Etkileşimde Bulunan Öğrencilerle Yemekte Buluştu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi twitter hesabı ’@samsunmem’ üzerinden öğrencilerin okulları ile ilgili talep ve eleştirilerini alan Samsun İl milli Eğitim Müdürü Aytekin GİRGİN, sosyal medyayı aktif kullanan öğrenciler arasından tespit edilen 11 öğrenci ile öğle yemeğinde bir araya gelerek, onların eğitim öğretimle ilgili fikirlerini aldı. Öğrencilerle teker teker tanışan İl Milli Eğitim Müdürümüz, bunu değişik zamanlarda tekrar etmek istediklerini belirtti.

            Öğrencilerin sosyal medyayı oldukça etkin kullandığını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, “Artık günümüzde ‘ulaşılmaz’ diye bir kavram yok. Dünyanın neresinde olursa olsun herkes birbirine ulaşabiliyor. Bu çok güzel ve önemli bir durum. Buna herkesin ayak uydurması lazım. Biz de sosyal medyayı önemsiyoruz. Biz hep ‘okullarımızı öğrencilerimiz için daha yaşanılır hale nasıl getiririz’ sorusu üzerinde çalışıyoruz. Bunun için de öğrencilerimizin fikirlerine çok ihtiyacımız var. Daha önce twitter üzerinden öğrencilerimizin fikirlerini almıştık. Bu gün de yüz yüze görüştük. Çok güzel fikirler çıktı ortaya. Bunları uygulamak için gereken çalışmaları başlatacağız. Farklı fikirlere her zaman açığız. Yeter ki bizlerle paylaşılsın” diye konuştu.

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.