SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü TÜBİTAK Bilim Şenliği Proje Çağrısı

 

TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri 2015 Çağrısı için hazırlanan SAMSUN Bilim Şenliği’nin amacı, toplumla bilim arasında köprü kurarak insanlara bilimin eğlenceli yönünü tanıtmak ve bu sayede bilime karşı olumlu tutum geliştirmek; bireyin bilime, teknolojiye ve çevreye olan ilgisini artırarak bilimsel bakış açısını kazandırmaktır.   

Bilim Şenliği’nin kapsamını, TÜBİTAK 2015 yılı 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı proje çağrısında belirtilen, toplumun her kesimine ve her yaş grubundan kitlelerin katılımını amaçlayan ve belirlenen mekanlarda yapılması planlanan ve belli bir program dahilinde etkileşimli uygulamaları içeren etkinlikler bilim şenliğini oluşturmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul öncesi, ilkokul, ortaokul, liseler ve halk eğitim merkezlerinde görevli öğretmenler/eğiticiler, Üniversitelerde görevli akademik personel ve ilgili öğrenciler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli alanında uzman kişiler çağrı kapsamına belirtilen alanlarda hazırladıkları atölye çalışmaları ve etkinliklerle birlikte birikim ve yetenekleri doğrultusunda SAMSUN Bilim Şenliği proje ekibinde Atölye lideri, Rehber ve Konuşmacı olarak görevlendirileceklerdir.

 Proje Çağrı Metni ve Başvuru Ekleri İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız...

 

 

 

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.