SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samsun Eğitim Dergimiz ve Proje Kataloğumuz Yayında

Samsun Eğitim Dergimiz ve Proje Kataloğumuz Yayında

     Samsun’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Samsun’da görev yapan öğretmenler ve personellerin katkılarıyla hazırlanan Samsun Eğitim, Öğretmen ve Pedagoji Dergisi ilk sayısını çıkartarak yayın hayatına başladı.
     Çıkartılan dergi hakkında açıklamalarda bulunan Coşkun Esen, “Biz bir eğitim kurumuyuz. Bu yönden hareketle süreli yayınımızın da olması kurumsal kimliğimize bir hizmet olur diye düşünüyorum. Dergimizin ilk sayısını bu ay itibariyle çıkardık. Samsun Eğitim dergisi yayın hayatına başladı. Dergimiz her 6 ayda bir çıkacak. Dergimizin içerisinde kültür, edebiyat, bilim, sanat gibi alanlar olacak. Dergide daha çok öğretmenlerimizin yazdığı şiirler, hikayeler, makaleler yer alacak. Üniversite hocalarımız da dergimize katkı verecek. Bu dergi, bundan sonra Samsun’da ve Türkiye’de eğitim hayatımızın bir parçası olacak. Dergimiz ücretsiz olarak bakanlığımızın birimlerine ve tüm kamu kurumlarına dağıtılacak. Biz Samsun´ da 266 bin öğrencisi olan, 22 bin çalışanı olan çok büyük bir camiayız. Dolayısıyla böyle bir dergiye ihtiyacımız vardı. Samsun’ a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
    Müdürlüğümüzce aynı zamanda Projelerimizin yer aldığı bir Proje Kataloğu´da hazırlanarak yayınlandı
    Eğitim Dergimize Ulaşmak İçin Tıklayınız...
    Projeler Kataloğumuza Ulaşmak İçin Tıklayınız...

04-12-2018

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.