SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Proje Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_11/09145533_whatsappimage20231109at11.54.171.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar başkanlığında, MEB Robot Yarışmalarına ilimizden yapılan başvuruların değerlendirilmesi, başvuru süreçleri ve koşullarının görüşüldüğü bilgilendirme toplantısı gerçekleşti. Bilişim Teknolojileri ve Elektrik-Elektronik öğretmenlerimizin katıldığı toplantıda ayrıca TÜBİTAK ve Teknofest Projeleri ile ilgili deneyim paylaşımları yapıldı.