SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pandemi Döneminde Veli Eğitimleri Başladı
![Pandemi Döneminde Veli Eğitimleri Başladı](/meb_iys_dosyalar/2020_10/03095505_3.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun Esen, İlkadım Kubilay İlkokulunda velilerimize yönelik olarak düzenlenen "Pandemi Döneminde Veli Eğitimi" konulu eğitimde velilerimiz ile bir araya geldi. Kovid-19 salgını döneminde velilerimizi unutmadık. Velilerimizin karşılaşabilecekleri olası sorunlarla mücadele güçlerini artırabilmek için sağlık, iletişim, zaman yönetimi ve rehberlik konularında 15 ayrı eğitim programını hayata geçiriyoruz. Tüm velilerimizi bekliyoruz.