SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Olağanüstü Hal İlan Edilen İllerde Görev Yapan ve Mazeretleri Nedeniyle Bakanlığımızca İlimiz Emrine Verilen Öğretmenlerin Atama Sonuçları

Olağanüstü Hal İlan Edilen İllerde Görev Yapan ve Mazeretleri Nedeniyle Bakanlığımızca İlimiz Emrine Verilen Öğretmenlerin Atama Sonuçları

Olağanüstü Hal İlan Edilen İllerde Görev Yapan ve Mazeretleri Nedeniyle Bakanlığımızca İlimiz Emrine Verilen Öğretmenlerin Atama Sonuçları için tıklayınız.

 

NOT:

-İl dışındaki görevlerinden henüz ayrılma işlemini yapmayan öğretmenlerimizin kararnameleri, kendilerine tebliğ edilmek üzere kadrolarının olduğu İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiş olup, bu kararnamelere göre ayrılma ve yeni görev yerlerinde göreve başlama işlemlerini yapabileceklerdir.

-Eski görev yerinden ayrılarak Müdürlüğümüz emrinde göreve başlayacak öğretmenlerin ise, İlimiz emrindeki görevlerine  başlama ve il emrinden ayrılma işlemlerinin en geç 31/03/2023 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlanması gerekmekte olup, bu tarihe kadar öğretmenlerimizin il emrinde göreve başlama ve ilişik kesme işlemlerini yapmak üzere Müdürlüğümüze müracaat etmeleri, akabinde de yeni görev yerlerinde görevlerine başlamaları gerekmektedir.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.