Okul Merkezli Gelişim - Benim Okulum Projesi Kapsamında Okullarımızdan Bazı Çalışmalar
![Okul Merkezli Gelişim - Benim Okulum Projesi Kapsamında Okullarımızdan Bazı Çalışmalar](/meb_iys_dosyalar/2022_03/14093441_WhatsApp_Image_2022-03-14_at_09.11.57.jpg)
Havza Vakıfbank Atatürk Ortaokulu öğretmenlerimiz, Benim Okulum Projemiz kapsamında okul kütüphanelerini hem fiziksel olarak hem de nitelik bakımından yenileyerek kütüphanelerine modern bir görünüm kazandırdılar.
Vezirköprü Tepeören İlkokulu-Ortaokulu öğretmenlerimiz ve personelimiz Benim Okulum Projemiz kapsamında büyük emek harcayarak okul binasını, ek binaları ve bahçesinde yenileme çalışmaları yaptılar.
Bafra Kelikler İlkokulu-Ortaokulu öğretmenlerimiz, Benim Okulum Projemiz kapsamında yaptıkları okul yenileme çalışmalarında bazı alanlara yepyeni bir görünüm kazandırdılar.
Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.