Okul Merkezli Gelişim - Benim Okulum Projesi Kapsamında Okullarımızdan Bazı Çalışmalar
![Okul Merkezli Gelişim - Benim Okulum Projesi Kapsamında Okullarımızdan Bazı Çalışmalar](/meb_iys_dosyalar/2022_03/11143752_WhatsApp_Image_2022-03-11_at_14.07.16.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarda;fiziksel ortam iyileştirmesi, akademik başarının artırılması, sosyal kültürel ve sportif alanların çeşitlendirilmesi başta olmak üzere, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması, mesleki eğitimin güçlendirilmesi, gönüllülük faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasını amaçlayan "Okul Merkezli Gelişim/ Benim Okulum Projesi" kapsamında bu hafta yapılan faaliyetlerimizden bazıları:
*Alaçam Karahüseyinli Ortaokulu, okul içi duvar yazılarını, okul bahçesi oyun alanlarını ve görsel sanatlar sınıfını eğitim ve öğretimin amacına uygun olarak yeniden tasarladı.
*Tekkeköy Büyüklü İlkokulu, okulun giriş bölümünü, anasınıfın pencere altları ve okul duvarlarını eğlenceli hale getirdi.
*Canik Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. ve 2. Kademe bölümü, duvar süslemeleriyle okullarını güzelleştirdiler.