SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

        Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

        Valiliğimiz himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu arasında uygulanacak olan Futbol Kursları Düzenlemesine İlişkin İş Birliği Protokolü İmza Töreni, Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şener Aydın'ın katılımıyla imzalandı.

         İmzalanan İş Birliği Protokolü ile 6-20 yaşları arasında bulunan çocuk ve gençlerimize futbol kursları düzenleneceğini ifade eden Sayın Valimiz, "Vatandaşlarımızı gerek madde bağımlılığından gerekse teknolojik bağımlılıktan korumak için tüm kurumlarımızla birlikte gayretli çalışmalarımız devam ediyor. Bu anlamda çocuklarımızı ve gençlerimizi tehdit eden alkol, uyuşturucu ve kumar gibi olumsuzluklardan korumak, onları bedenen ve ruhen sağlıklı ve ahlaklı birey olmalarına katkı sağlamak, yetenekli olanları ise Samsun ve ülke futboluna kazandırmak için İş Birliği Protokolümüzü uygulamaya geçiriyoruz." dedi.

 

03-01-202203-01-2022

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.