SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Hareketi İl EYK Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN Başkanlığında Gerçekleştirildi

Maarif Hareketi İl EYK Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN Başkanlığında Gerçekleştirildi

    Her ay düzenli olarak yapılan Samsun Maarif Hareketi projesi İl Eğitim Yürütme Kurulu Toplantısı Canik İlçemizde İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ in başkanlığında 26 Ocak 2018 Cuma günü gerçekleştirildi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ in açılış konuşması ile başlayan toplantı, I. Dönem ilçelerde yapılan ve II. Dönem yapılması planlanan etkinlikler/projeler v.b konularda İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin kendi ilçeleri ile ilgili 7’ dakikalık sunumları ile devam etti.  Sunumlarda Akademik Başarı, Projeler, Kitap Okuma Çalışmaları, Sportif Faaliyetler, Kültür Sanat Faaliyetleri, Rehberlik Hizmetleri, Okul Aile İşbirliği, Yönetici ve Öğretmenlerin Mesleki Gelişim Durumu vb. konular yer aldı.

     Samsun Maarif Hareketi kapsamında planlanan II. Dönem çalışmaları, varsa I. Dönem yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri, Yeni Lise ve Üniversiteye giriş sistemleri konularında istişareler gerçekleştirildi.

       Yönetici, Öğretmen ve Aile Akademi çalışmalarının görüşülmesi ile toplantı sona erdi.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.