SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Yaşam Merkezleri Projesi Kapsamında Kapalı Olan Tekkeköy Gökçekaraoğlan İlk-Ortaokulu Özel Eğitim Okuluna Dönüştürülüyor

Köy Yaşam Merkezleri Projesi Kapsamında Kapalı Olan Tekkeköy Gökçekaraoğlan İlk-Ortaokulu Özel Eğitim Okuluna Dönüştürülüyor

Köy Yaşam Merkezleri Projesi Kapsamında Kapalı Olan Tekkeköy Gökçekaraoğlan İlk-Ortaokulu Özel Eğitim Okuluna Dönüştürülüyor. 

Valiliğimiz himayelerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve hayırsever Melek Korkmaz arasında Tekkeköy ilçemizdeki kapalı köy okulu Gökçekaraoğlan İlkokulu-Ortaokulu binasının bakım onarımının yaptırılarak Özel Eğitim I. II. Kademe Uygulama Okuluna Dönüştürülmesi Projesi'nin protokol imza töreni, Valimiz Sayın Doç. Dr Zülkif Dağlı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit ve hayırsever Melek Korkmaz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer'in tanıtımını dün Samsun'da yaptığı Köy Okullarının Yaşam Merkezine Dönüştürülmesi Projesi kapsamında hayata geçirileceğini dile getiren Sayın Valimiz, onarımı gerçekleştirilerek aktif eğitime kazandırılacak Gökçekaraoğlan İlkokulu-Ortaokulu'nun çocuklarımız, eğitim camiamız ve şehrimiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak, hayırsever Melek Korkmaz'a katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

14-06-202214-06-2022

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.