SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karma Dövüş Sanatları Turnuvasında Dünya İkincisi Olan Öğrencimiz Emrehan HEKİMOĞLU İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’i Ziyaret Etti.

Karma Dövüş Sanatları Turnuvasında Dünya İkincisi Olan Öğrencimiz Emrehan HEKİMOĞLU İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’i  Ziyaret Etti.

Makedonya’ nın Üsküp şehrinde 7-9 Kasım 2014 tarihlerinde düzenlenen Dünya MMA (Karma Dövüş Sanatları) müsabakalarında Ülkemizi temsil ederek Dünya 2.si olan Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Emrehan HEKİMOĞLU ve Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadri BEKTAŞ,  Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zahit KÖSEOĞLU ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’ i ziyaret etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencimizin gösterdiği Uluslararası başarıdan dolayı duyduğu memnuniyetlerini dile getirdiği, samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetin ardından gösterilen başarının devamını dileyerek, öğrencimize hediyesini verdikten sonra emeği geçenlere teşekkür etti.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.