SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstersem Ben De Başarırım Projesi Kapsamında Okullarımızın Yaptığı Bazı Çalışmalar
![İstersem Ben De Başarırım Projesi Kapsamında Okullarımızın Yaptığı Bazı Çalışmalar](/meb_iys_dosyalar/2022_05/16104604_WhatsApp_Image_2022-05-16_at_10.45.45.jpg)
İstersem Ben De Başarırım Projesi kapsamında okullarımız; kitap okuma, aileleriyle paylaşımlı okuma, hikâye defterlerine ailelerinden dinledikleri hikâye, masal, mani vb değerleri yazma, kendi kitaplıklarını oluşturmak için kitap seçimi çalışmalarına devam ediyor. Projede okullarımızın yaptığı bazı çalışmalar;