SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İş’te Ben” Projesi Ödül Töreni ve Kapanış Toplantısı Yapıldı.

“İş’te Ben” Projesi Ödül Töreni ve Kapanış Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde hazırlanıp yürütülen “İş’te Ben” Projesi Ödül Töreni ve kapanış toplantısı 08.06.2015 Pazartesi Günü Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapıldı. Törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aydın PEKER, Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dr. Hatice Gülay Atik, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Kurulu Başkanı Muharrem DURMUŞOĞLU, okul idarecileri, öğretmenler ve dereceye giren öğrenciler katıldı.

 

Bafra, Çarşamba, Havza, Terme ve Vezirköprü İlçelerimizde belirlenen proje okullarımızda yer alan öğrencilerin katıldığı “İş’te Ben” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllendirildiği törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN Ticaret ve Sanayi Odasının yapmış olduğu katkıların önemine değinerek, projenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.