SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN başkanlığında e-konferans yoluyla gerçekleştirildi
![İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN başkanlığında e-konferans yoluyla gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2020_04/22205950_22152100_5.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN toplantıda İlçe yöneticilerimiz okul idareleriyle, Okul yöneticilerimiz Öğretmenlerimizle, Öğretmenlerimiz Öğrencilerimiz ve velilerimizle iletişimi devamlı açık canlı ve diri tutmak gerektiğini belirtti. Toplantıda Covit-19 dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin aldığı önlemler bir kere daha değerlendirildi.
İlçelerimizin ve yöneticilerimizin kendi sosyal medya hesaplarını belirtilen amaçlar için etkin kullanım noktasında görüş birliğine varıldı.