SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Ayvacık İlçesinde Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Ayvacık İlçesinde Düzenlendi

           Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Ayvacık ilçemizin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

           İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısında Okullaşma Oranları, E-Okul Bilgi Girişleri, Sosyal Etkinlikler, Okul Yönetimi, Örgün Eğitim Kurumlarının fiziki ortamlarının yaygın eğitim faaliyetlerine açılması, Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Okullaştırılması için gereken hassasiyetin sağlanması, Norm Modülünde Güncellemelerin Zamanında Tamamlanması, CİMER, BİMER, ALO 147 Başvuruların Zamanında Cevaplanması, Taşımalı Eğitim Servisleri ve Yemek Dağıtımında Son Durum, Samsun Maarif Hareketi İl EYK Toplantısı, Okul Müdürleri EYK toplantılarında her ay bir kitap okunarak bu kitabın anlatılması, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Beyaz Bayrak Projesinin Yaygınlaştırılması, Kantin Denetimleri, Özel eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için destek sınıflarının açılması konularında istişareler gerçekleştirildi.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN,  İlimizin genel eğitim öğretim durumuyla ilgili yaptığı değerlendirmeden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden İlçelerinin eğitim durumlarıyla ilgili brifing aldı.

          Toplantı, gündem maddeleri ile ilgili konularda yapılacak iş ve işlemler bir sonraki toplantının gündem maddelerinin oluşturulması ve dilek ve temenniler ile son buldu.

15-11-201715-11-201715-11-201715-11-201715-11-2017

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.