SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın Anneler Günü Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın Anneler Günü Kutlama Mesajı

Annelerimiz bizlere bağlılığın, fedakârlığın, cömertliğin, karşılık beklemeden sevmenin ne demek olduğunu yaşatarak ve örnek olarak öğretirler. Annelerimizin huzur ve güven veren varlıklarını hayatımızın her anında hisseder; sevgi ve sıcaklıklarına her daim ihtiyaç duyarız.

Annelerimiz, çocuklarının ilk öğretmenleri ve en büyük destekçileridir. Çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi için gösterdikleri çaba ve fedakarlıklar, geleceğimizin inşasında büyük bir rol oynamaktadır. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için, her türlü zorluğa göğüs gererek çalışan annelerimiz; aynı zamanda bir kadın olarak da toplumda hak ettikleri yeri almaları, ülkemizin geleceği ve kalkınması açısından büyük önem taşımaktadır.

Annelerimizin gülen yüzleri, bizler için en değerli hazinedir. Onları layıkıyla sevmek, mutlu etmek, onlara en zor zamanlarında hizmet etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, her daim hayır dualarını almak, gurur duyacakları evlat olmak annelerimiz için en büyük armağandır. Bu duygu ve düşüncelerle vatanımızın bağımsızlığı, milletimizin birliği ve beraberliği için canını feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, tüm annelerimizin ve kalbinde anne şefkati taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.