SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

 

11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlamış olduğumuz eğitim-öğretim yılını, başarıyla tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

 

Sevgili Öğrencilerimiz;

Bu yıl boyunca edindiğiniz bilgi ve beceriler, geleceğinizi şekillendirecek en değerli hazineleriniz olacaktır. Elde ettiğiniz başarılar kadar, karşılaştığınız zorluklar ve bu zorlukları aşma çabalarınız da kıymetlidir. Unutmayın ki, her biriniz bizim için ayrı bir değersiniz ve geleceğin aydınlık yüzlerisiniz. Bugün aldığınız karneler, bir yıl boyunca gösterdiğiniz çabaların bir neticesidir. Tatil süresince eksiklerinizi gözden geçirerek dinlenmeyi, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak kendinizi yenilemeyi ve kitap okuyarak bilgi birikiminizi artırmayı ihmal etmeyin. Tatilin ardından tazelenmiş bir zihinle ve yeni enerjilerle dönmek, gelecek yılın başarıları için büyük önem taşımaktadır. Karne heyecanınızı ve sevincinizi paylaşıyor, gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinizi içtenlikle kutluyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

Evlatlarımızın en iyi şekilde yetişmesi için gösterdiğiniz fedakârlık ve özveri takdire şayandır. Rehberliğiniz sayesinde öğrencilerimiz her geçen gün daha donanımlı bireyler olarak yetişiyorlar. Daha nitelikli bir toplumun inşasını sağlamak ve ülkemizi yarınlara daha güçlü hazırlamak için yaptığınız tüm çalışmaları yürekten destekliyorum. Emeğiniz ve gayretiniz için teşekkür ederim.

Kıymetli Velilerimiz;

Her bir öğrencimizin bireysel farklılıklarını dikkate alarak ve özel olduklarını bilerek çalışıyoruz. El ele vererek çocuklarımızın daha parlak bir geleceğe adım atmalarını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. İyi bir eğitim öğretim ortamının sağlanması adına veli, okul ve öğretmen iletişimi çok önemlidir. Çocuklarınızın eğitim hayatına verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz anlayış için sizlere teşekkür ediyorum.

 

Bu düşüncelerle, ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz sevgili öğrencilerimize, onların yetişmesinde emeği geçen değerli öğretmenlerimize ve süreç boyunca yanımızda olan kıymetli velilerimize teşekkür ediyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.