SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın 2022 -2023 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar'ın 2022 -2023 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

        12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlamış olduğumuz 2022-2023 eğitim-öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eğitim camiası olarak heyecanımızı kaybetmeden kararlılıkla yürüttüğümüz yılı boyunca derslerine devam eden çocuklarımızı gönülden tebrik ediyor, emek ve gayretlerinden ötürü öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

        Sevgili Öğrencilerimiz;

Bugün aldığınız karneler bir yıl boyunca okulda göstermiş olduğunuz performansın değerlendirilmesi olacaktır. Şimdi eksiklerinizi belirleme ve dinlenme vakti. Notlarınız ne olursa olsun, kendinize olan güveninizi ve inancınızı kaybetmeyin, motivasyonunuzu düşürmeyin. Tatil sürecini dinlenerek sosyal ve sportif aktivitelere zaman ayırarak ailenizle vakit geçirerek ve mutlaka kitap okuyarak değerlendirin.

        Değerli Meslektaşlarım;

Ülkemizin geleceği olan evlatlarımız için her zamanki gibi var gücünüzle çalıştınız. Çocuklarımızın yetişmesinde, ulaştıkları bütün başarılarda, iyiliklerde ve güzelliklerde en büyük pay size aittir. Onların iyi yetişmiş, araştıran, sorgulayan ve üreten donanımlı bireyler olması sizlerin değerli gayretleri sayesinde olacaktır. Göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı minnettarım.

        Kıymetli Velilerimiz;

Öğrencilerimizin karne notları sadece akademik başarılarının değerlendirmesidir. Biz çocuklarımızın her şeyden önce iyi bir evlat, iyi bir insan olması gayretindeyiz. Eğitim öğretim yılı boyunca en büyük paydaşımız olarak bizlerin yanında olup eğitim öğretim sürecinin en verimli şekilde yürütülmesi adına sağladığınız tüm katkılar için hepinize teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize, onları hayata hazırlayan saygıdeğer öğretmen ve yöneticilerimize eğitime sağladıkları katkıdan dolayı kıymetli velilerimize teşekkür ediyor; sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.