SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar' ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar' ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Milletimizin güçlü iradesinin tüm dünyaya gösterildiği 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 101. yıl dönümündeyiz.

Tarihimiz, geleceğe güvenle ve umutla bakmamıza vesile olan şanlı zaferlerle doludur. Milletimizin güçlü iradesinin tüm dünyaya gösterildiği bu zafer, milli ruhunu tarih boyunca muhafaza eden bir milletin bağımsızlığının en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihi bir ispatıdır.   

Şanlı tarihimizden aldığımız güçle bilimin ışığında, milli ve manevi değerlerine bağlı, vatanına milletine, insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Geçmişiyle gurur duyan ve geleceğine sahip çıkan evlatlarımız, yarınlarımızın en kıymetli teminatıdır.   

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıl dönümünü kutluyor; başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.