SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar' ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar' ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Ağar' ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz ve Kıymetli Meslektaşlarım;

Eğitim-öğretim yılımızın birinci dönemini tamamlayarak karne almanın heyecanını hep birlikte paylaşıyoruz. Çocuklarımızın başarılarına odaklanırken sadece akademik değil, aynı zamanda onların karakter gelişimine de önem vermemiz gerektiğini unutmamamız önemlidir. Karneler sadece bir belge değil, çocuklarımızın hayatlarını şekillendirecek değerli deneyimlerin bir parçasıdır.

Sevgili Öğrenciler;

Sizler bizim en değerli varlığımızsınız. Başarının yolu herkese açıktır, yeter ki siz hedefinizi doğru tespit edin ve ona göre planınızı yapın. Eğitimde yeniliğe ve gelişime her zaman açık olun. Düzenli, disiplinli ve planlı çalışan insanlar, içinde bulundukları şartları değiştirerek mutlaka iyi bir yere gelecektir. Çalışma azminiz ve motivasyonunuz hiçbir zaman sönmesin. Kitaplar en iyi arkadaşınız olsun. Geleceğimizin teminatı siz evlatlarımıza güveniyor, gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinizi içtenlikle kutluyorum.

Değerli Meslektaşlarım

Sermayesi insan, sorumluluğu çok yüksek olan kıymetli bir görevi yerine getiriyorsunuz.  Sizler, genç zihinleri şekillendirerek ülkemizin geleceğine yön veriyorsunuz. Bu önemli görevin bilinciyle gerçekleştirdiğiniz çalışmalar için hepinizi tebrik ediyorum. Türkiye'nin gençlerini yetiştirmekte üstlendiğiniz rolün önemini biliyor ve bu sorumluluğun hakkını verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Kıymetli Veliler;

Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamalıyız. Çocuklarımızın eğitim sürecinde sizlerin desteği büyük bir öneme sahiptir. Öğrenci-veli-okul iş birliği, kalıcı ve verimli bir eğitim ortamının oluşturulmasında kritik bir faktördür. Çocuklarınızın eğitimine olan ilgi ve alakanız, onların başarılarına olumlu katkı sağlayacaktır. Bu süreçte gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederim.

Bu yarıyıl tatilini dinlenerek geçirmenizi ve birlikte keyifli anılar biriktirmenizi dilerim. Kaliteli zaman geçireceğiniz bir tatilin ardından 5 Şubat 2024 Pazartesi günü eğitim-öğretime sağlıklı bir şekilde dönmeyi temenni ediyorum.

 İyi tatiller.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.