SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN´in Yeni Yıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN´in Yeni Yıl Mesajı

       Yepyeni umut ve heyecanlarla, yeni bir yıla kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geride bıraktığımız yıl, tüm insanlığı etkileyen müessif olaylara sahne oldu. Birlik, beraberliğimiz ve milletimizin karakterini oluşturan temel dinamikler sayesinde bu zor zamanların üstesinden geldik.
Her yeni yıl, umut ve beklentilerin müjdecisi olmuştur.  Tasarılarımızın gerçekleştiği , çocuklarımızla birlikte geleceğe dair  müspet adımların atıldığı, güzel Türkiye'miz ve tüm dünya için sevindirici gelişmelerin yaşandığı ,savaşların, salgınların ve tüm olumsuzlukların insanlık karşısında yok olduğu bir sene idrak etmek istiyorsak hepimize düşen görev ve sorumluluklar var. Öncelikle  hoşgörü iklimini, samimiyetle yaşatmayı kendimize amaç edinmeliyiz; hedeflerimizle aramıza giren engeller karşısında, inanç ve kararlılığımız bize kılavuz olmalı; kardeşçe , bir arada yaşamanın saygıyla  mümkün olduğunu unutmamalıyız.
       2021 yılının öğrencilerimiz ,öğretmenlerimiz ve velilerimiz için geride bıraktığımız yıldan çok daha başarılı ve huzurlu geçeceğine kalpten inanıyorum. Sınıflar öğrencilerine, okullar  öğretmenlerine kavuşacak, yeni ufuklar çocuklarımızın önüne serilecek, onların hayal ve düşünce dünyalarına eğitimin güzellikleri yine konuk olacak.
       Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa, barış, huzur, sağlık, mutluluk getirmesini diliyor; milletimizin yeni yıllarını en samimi hislerimle tebrik ediyorum.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.