SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun Esen'in "2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı" Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun Esen'in

Türkiye'nin aydınlık geleceği,  inanç ve kararlılıkla  kurulacaktır;  ilkesi ışığında eğitim-öğretim faaliyetlerimize  fiilen başlamış bulunuyoruz. Öncelikle 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı'nın çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim çalışanları için  hayırlı olmasını temenni ediyor; eğitim serüvenimize vereceğiniz desteklerden dolayı  şimdiden  hepinize teşekkür ediyorum.

                Sevgili Öğrenciler,

Sınıflardaki gülümseyen yüzünüzü, okul bahçesindeki neşeli sesinizi, sevgi dolu bakışınızı, içten gelen duygularla özledik. Anladık ki okul öğrencisiyle güzel ve öğrencisiyle bir anlam taşıyor. Bu öğretim yılında öğretmen, veli ,öğrenci hepimizi yakından ilgilendiren, dikkat edilmesi gereken belli durumlar var. Tüm dünyayla birlikte yaşadığımız salgın sürecini el birliğiyle atlatacağız; bundan şüpheniz olmasın. Maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kesinlikle uyulması gereken önemli kurallar. Sizlerden bu konuda destek bekliyoruz. Okulumuza maskesiz gelmeyelim, her temastan sonra mutlaka, elimizi sabunla iki dakika yıkayalım, sosyal mesafeye riayet edelim; edelim ki okullar varlığınızla güzelleşsin ,cıvıl cıvıl seslerinizle  dolmaya devam etsin.

  Eğitim ortamlarımızdaki fark yaratan proje ve uygulamaların , öğretmenlerimizin gayretleri, veli ve öğrencilerimizin destekleriyle başarıya ulaşabileceğinin farkındayız. Eğitim paydaşlarının bir arada bulunarak tüm amaçlarını gerçekleştirebileceğini biliyoruz. Bu öğretim yılında da, hedeflerimizi eşgüdümle hareket ederek elde edeceğimize dair inancımız, tamdır. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,  milli değerlerimizin kılavuzluğunda, toplumsal dayanışmamızın kuvvetiyle 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda çalışmaya devam edeceğimizi, buradan ifade etmek istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle çocuklarımızın, öğretmenlerimizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve verimli bir yıl geçirmelerini gönülden temenni ediyor; hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.