SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk TAN’ a Hayırlı Olsun Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk TAN’ a Hayırlı Olsun Ziyareti

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN, Göreve yeni başlayan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı Seçilen Haluk TAN’ ı ve yeni yönetim kurulu üyelerin, ziyaret etti.

     Samsun’un eğitim açısından genel durumunu tespit etmek, iller arasındaki başarısını belirgin hale getirmek, model bir il olmasını sağlamak ve ilimizdeki eğitim kurumlarında bütüncül bir anlayışla eğitimin kalitesini arttırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “Samsun Maarif Hareketi” Projesi MÜSİAD ile paylaşıldı.

     Ziyarette, MÜSİAD Samsun Şube Başkanlığına seçilen Haluk TAN ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN, eğitim performansını ölçen ve eğitimin niteliğini artırmayı hedefleyen “Samsun Maarif Hareketi” projesiyle eğitimde kaliteyi rekabetle değil işbirliğiyle yakalamayı amaçlıyoruz. Bu açıdan MÜSİAD’ ın bize vereceği desteği çok önemsiyoruz. Samsun’ da eğitimin kalitesinin artırılması için sanayi işbirliği bizim için çok önemli. Samsun da ikili eğitimin sonlandırılması için birlikte hareket etmeliyiz” dedi.

      Samsunda her şey bir tarafa bırakıp eğitime odaklanılması gerektiğini söyleyen MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk TAN, MÜSİAD olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. İl Mili Eğitim Müdürümüzün ziyaretinden memnuniyet duyuyoruz. Takip ettiğimiz Tıbbi Cihaz Teknolojileri Meslek Lisesinin de hazırlıklarının tamamlanarak eğitime açılmasından memnuniyet duyacağız.” dedi.

     Ziyarette, ayrıca Organize Sanayi Bölgesine meslek lisesi yapılması ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Şube Başkanı Haluk TAN,  MÜSİAD’ ın aylık düzenli olarak çıkarttığı Çerçeve dergisini İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ e takdim etti.

23-03-201723-03-201723-03-201723-03-2017

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.