SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN´in Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN´in Veda Mesajı

             İki yılı aşkın süredir yürüttüğüm Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Bakanlığımızın taktirleriyle başka bir göreve atanmam nedeniyle; çok sevdiğim, memleketim gibi gördüğüm Samsun’ dan bugün itibariyle ayrılıyorum.  Samsunumuzda geçen görev sürem içerisinde tüm eğitim çalışanlarımızın, mesai arkadaşlarımızın, velilerimiz ve Samsun Halkımızın desteğiyle önemli  işler başardık. Birlikte ses getiren projelere imza attık .

            Tüm bu görev sürem içerisinde;  Bakanlığımızın, gerekse Sayın Valimizin, Büyükşehir  Belediye Başkanımızın, Kaymakamlarımız  ve  İlçe Belediyelerimiz ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarının destekleriyle  çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Kendilerine, bu desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.  Samsunumuzda eğitimimizi bir adım daha ileri götürebilmek adına,  bizimle birlikte hiç düşünmeden bütün enerjisini harcayan,  gecesini gündüzüne katarak bizlerle birlikte çalışmalarımıza katkı sağlamak için üstün gayret ve çaba sarfeden tüm çalışma arkadaşlarıma ve Samsun halkına teşekkürlerimi ve minnettarlığımı bir kez ifade etmek isterim.

            Samsun gibi güzide bir şehre hizmet vermenin gururu ile tüm halkımıza ALLAH’ A ISMARLADIK diyorum. Samsunumuza atanan Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Coşkun ESEN’ i tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum.

 

16-03-2016

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.