SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN´in 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Aytekin GİRGİN´in 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Değerli meslektaşlarım, saygıdeğer veliler, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz;

15 Eylül 2014´ten beri çalan ziller bugün son kez çalacak ve İlimizde yaklaşık 227 bin öğrencimiz karne alarak tatile girecektir.

Sevgili öğrenciler, önünüzde uzun bir yaz tatili var. Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirin; bol bol kitap okuyun, gezin, eğlenin. Bedeninizi ve ruhunuzu geliştirecek sportif ve kültürel faaliyetlerin içinde mutlaka yer alın. Aile ve akraba ziyaretlerini ihmal etmeyin. Gelecek eğitim-öğretim yılına daha donanımlı ve kendinizi yenilemiş bir şekilde dönmenizi bekliyoruz.

Yurt genelinde karne alacak bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, kendilerine tüm eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum.

Hayatını öğrencilerine ve eğitime adamış bütün fedakâr öğretmen, yönetici ve personelimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, saygı değer velilerimize ve çocuklarımızın geleceği için okullarımıza destek sağlayan hayırseverlerimize de yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                       Aytekin GİRGİN

İl Millî Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.