SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Okullardaki Mesleki Gelişim Çalışmalarını Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Okullardaki Mesleki Gelişim Çalışmalarını Ziyaret Etti.

Eğitimin niteliğini geliştirmek ve derslerin öğretimindeki verimliliğini arttırmak, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, tecrübe paylaşımında bulunmak ve derslerin işlenişindeki sorunları tespit ederek bu sorunlara yönelik çözüm önerileri üretilmesi ile iyi örneklerin paylaşılmasını sağlamak amacıyla 01-11 Eylül 2015 tarihleri arasında uygulanan Mesleki Gelişim Çalışmalarına katılan öğretmenlerimizi İl Mili Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN okullarında ziyaret etti.

             Ziyaret kapsamında İlkadım İlçesindeki Toybelen Ortaokulu ile Mustafa Kemal İlkokulu’ nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, Mesleki Gelişim Çalışmalarına katılan öğretmenlerimizle sohbet ederek onların eğitim ile ilgili görüş ve önerilerini aldı. Yeni eğitim öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüze ziyaretlerinde ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Ali DOĞAN ve Ali SEZEK ile birlikte İlkadım İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Hıdır OKÇU da hazır bulundu.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.