İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN İlimizde Yapılan Ortak Sınavlarda Okulları Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN İlimizde Yapılan Ortak Sınavlarda Okulları Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_26163324_teog.png)
2014 – 2015 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavlarının İlki 26 Kasım 2014 Çarşamba Günü Saat 09:00’ da Başladı. Sınavların ilk günü sınav yapılan okulları gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, sınav öncesinde sınava girecek öğrencilerin heyecanını paylaştı. Öğrencilerin velileriyle de bir süre sohbet eden Aytekin GİRGİN; “Tüm öğrencilerimize bu zorlu yarışta başarılar diliyorum. Ümit ediyorum ki tüm öğrencilerimiz çalışmalarının meyvesini başarılı bir şekilde toplayacaklar” dedi.