SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN Çarşamba İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN Çarşamba İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN Çarşamba İlçesinde Birdizi Ziyarette Bulundu. İlçede gerçekleştirilen ziyaretlere Maarif Müfettişleri Başkanı Selim ÇAKIR, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZDEMİR’ de katıldı.

            İlk olarak Dumlupınar İlk ve Ortaokulu ile ziyaretlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz ardından Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde incelemelerde bulundu.

            Daha sonra Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR’ ı,Çarşamba Kaymakamı Caner YILDIZ’ ı ve Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Özgür BOZKURT’ u makamlarında ziyaret etti.

            Ziyaretlerin ardından Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonunda Okul tarafından düzenlenen “Akademik Başarıyı Artırma ve Hayata Hazırlama Projesi” kapsamında hazırlanan programa katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN öğrencilerle birlikte vakit geçirdikten sonra programın ardından ilçe ziyaretlerini tamamladı.

 

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.