SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Ayvacık, Salıpazarı ve Çarşamba İlçelerinde Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Ayvacık, Salıpazarı ve Çarşamba İlçelerinde Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Ayvacık, Salıpazarı ve Çarşamba ilçe ziyaretlerinde okul müdürleri ile bir araya gelerek okulların durumlarını yerinde değerlendirirken, okul müdürleri de İl Milli Eğitim Müdürümüze istek ve görüşlerini iletme fırsatını buldu.

Ziyaretlerinde Adım Adım Başarı projesinin okullarda etkin bir şekilde uygulanmasını isteyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, proje kapsamında yapılan deneme sınavlarına tüm öğrencilerinin katılması için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN’ in ziyaretlerinde, Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman AK, Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali SAVAŞ, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZDEMİR,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal AKSOY da hazır bulundu.

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.