SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Atakum İlçemizdeki Yapımı Devam Eden ve Tamamlanan Okullarımızda İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, Atakum İlçemizdeki Yapımı Devam Eden ve Tamamlanan Okullarımızda İncelemelerde Bulundu.

Öncelikle yapımı tamamlanan Adnan Kahveci İlkokulunun yeni hizmet binasını inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz okulda düzenlenen Mesleki Gelişim Çalışmalarına katılan öğretmenlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Daha sonra sırasıyla Atakent Anadolu İmam Hatip Lisesini, yapımı tamamlanan Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesini ve Kurupelit Anaokulunu inceleyen İl Mili Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN,  Kurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve yapımı devam eden yeni binasının inşaatı ile Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. 

             Atakum ilçesindeki yapımı tamamlanan ve inşaat halinde bulunan eğitim yatırımlarında incelemelerde bulunan İl Mili Eğitim Müdürümüze Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadri BEKTAŞ tarafından bilgi verildi. 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.