SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

      27-28 Haziran 2020 tarihleri arasında, iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavıyla (YKS) hayallerindeki mesleğe ulaşmak için azim ve kararlılıkla çalışan gençlerimiz, hayatlarında önem arz edecek bir mesafeyi aşacaklar. Bu noktada unutulmaması gereken husus, sınavın başarıya giden yolda belirleyici bir amaç, çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğunun ise nihai amaç olduğudur.

     Değerli Velilerimiz,

     Öğrencilerimizin eğitim hayatlarında sunduğunuz destek ve yardımlardan dolayı teşekkür ediyor; geleceğe güvenle ve gururla atılacak adımlarda, onları yalnız bırakmayacağımızı bilmenizi istiyoruz.

     Sevgili Gençler,

     Sizler ülkemizin aydınlık geleceğini kuracak olan ilkeli, dürüst öz değerlerine bağlı, manevi değerlersiniz. Yoğun ve yorucu bir çalışma temposunun ardından karşılaşacağınız bu sınav, sonuç ne olursa olsun, bizlerin ve ailelerinizin gözünde kıymetinizi asla düşürmeyecektir. Çabalarınızın ve emeklerinizin karşılığını almanız, en büyük dileğimizdir. Gireceğiniz sınavda, bilgi birikiminizi en doğru şekilde ifade etmenizi temenni ediyor; hepinize gönülden başarılar diliyorum.

     Coşkun ESEN

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.