SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Yıl Sonu Mesajı

     2019-2020 eğitim-öğretim yılını 19 Haziran tarihi itibariyle bitiriyoruz. Öğretmen ve öğrencilerimizi,  eğitim-öğretim yılı boyunca gösterdikleri gayret, özveri ve azimli çalışmalarından ötürü gönülden tebrik ederken  velilerimize eğitim yolculuğumuzda bizlere verdikleri desteklerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Unutulmamalıdır ki eğitim tüm paydaşların katılımıyla başarıya ulaşacak bir süreçtir.

     Sevgili Öğrenciler,

     Eğitim öğretim yılının ikinci döneminde tanıma ve kullanma fırsatı bulduğunuz Uzaktan eğitim uygulaması, bilgi çağında okul anlayışını yeniden biçimleyen bir şekilde ortaya çıkmıştır. Yaşadığımız yüzyılın gerekliliklerini tanımak ,bu anlamda kendimizi geliştirmek  için uzaktan eğitimi dikkatle takip etmek durumundayız. Öğretmenlerinizle internet ortamında yüz yüze gördüğünüz dersler sizleri geleceğe hazırlamaya devam edecektir. Başarıyla aranıza hiçbir engelin girmesine müsaade etmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

      Değerli Öğretmenlerimiz,

    Eğitim-öğretim yılı boyunca gösterdiğiniz  olağanüstü çabayı yakından takip ettik. Tüm dünyayla birlikte yaşadığımız Covid-19 salgınında , eğitim alanında hiçbir boşluğa ve eksikliğe yer vermeden büyük bir feragatle çalıştınız, ilkeli duruşunuzla zor anlarda birlik ve beraberliğin elbirliğiyle  nasıl tesis edileceğini gösterdiniz. Öğretmenin yalnız okulunda değil hayatın tüm sahalarında etkin, güçlü ve yol gösterici olduğunu bir defa daha idrak ettik. Hem akademik hem kültürel hem de sosyal manada gerçekleştirdiğiniz fark yaratan çalışmalarınız için  hepinize en kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim.

     Kıymetli Velilerimiz,

    Alışık olmadığımız bir biçimde tamamladığımız  eğitim öğretim yılında, sizlerin işbirliği ve desteğiyle sıkıntılı bir süreci, mümkün olan en az zararla tamamladık. Bu dönemde, eğitim öğretim faaliyetlerinde eşgüdümle yer almanız  bizim için son derece önemli ve değerlidir. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin hiçbir dezavantajla karşılaşmadan  güvenli ve nitelikli  eğitim almaları en büyük amacımızdır.

     Saygı ve sevgilerimle...

       Coşkun ESEN

 İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.