SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Ramazan Bayramı Mesajı

      Huzur iklimini gönülden hissettiğimiz mübarek Ramazan ayının ardından, bayrama kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu milletçe yaşıyoruz. Birlik ve kardeşlik hukukunun kök saldığı, küslerin barıştığı, bizi biz yapan manevi kıymetlerin hatırlandığı bayramlar; büyüklerimizin hayır dualarıyla, çocuklarımızın neşesiyle derin manasına kavuşan müstesna günlerdir.

      Tüm insani değerleri şümulüne alan İslamiyet;  barış, kardeşlik, dayanışma gibi içtimai hususların kuvvetlenmesine dair sayısız hüküm ve misal ortaya koymuştur. Bayramı müşterek duygularımızı yaşatacak bir fırsat olarak görmeli, en benzersiz ve  güçlü yönümüzün birlik ve beraberlik olduğunu idrak etmeliyiz.

      Bu duygularla bütün vatandaşlarımızın, mübarek Ramazan  Bayramlarını kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren  bayram coşkusunun  milletimiz, İslam âlemi  ve tüm insanlık için  barış, huzur, mutluluk  getirmesini diliyorum.

 

        Coşkun ESEN

  İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.