SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'in Ramazan Bayramı Mesajı

        Yardımlaşma, birlik ve dayanışmanın bütün güzelliklerini  gönülden  yaşadığımız rahmet ve bereket ayı Ramazan'ı uğurladığımız şu günlerde bayrama kavuşmanın huzur ve saadetini milletçe yaşıyoruz.

     Ramazan ayı, bir kez daha, şartlar ne kadar müşkül olursa olsun; milli ve manevi kaynaklarımızın birleştirici kuvvetiyle her türlü sıkıntının üstesinden gelebileceğimizi hatırlattı. Bütün dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle evlerimizde kalarak hem kendi sağlığımızı hem de sevdiklerimizin sağlıklarını korumaya gayret ettik. Çabalarımızın güzel neticelerini yavaş yavaş alıyoruz. Bu müspet vaziyetin tam bir esenlikle sonuçlanmasını istiyorsak biraz daha sabır göstermeli uyarılara riayet etmeliyiz. Belki bayram ziyaretlerinde bulunamayacak, bizim için değeri tartışılmaz olan büyüklerimizin yanında olamayacağız; ancak her türlü iletişim imkanlarını kullanarak arayıp, dualarını alarak. Onlara olan saygı ve muhabbetimizi bu defa uzaktan fakat kalpten gelen hislerle ifade edebiliriz.

        Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam aleminin Ramazan  Bayramını tebrik ediyor; daha nice bayramlara milletçe, sağlıkla ve huzurla erişmeyi yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Mübarek Bayramın, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa iyilik, hayır ve barış  getirmesini diliyorum.

       Coşkun ESEN

  İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.