SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl dönümü Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl dönümü Kutlama Mesajı

     10 Nisan 1845'te kurulan ve tam 175 yıldır bizler evimizde, işimizde ve tüm hayatımızda güven içinde huzurlu, mutlu bir yaşam sürelim diye gecesini gündüzüne katıp çalışan kahraman emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarını saygıyla selamlıyorum.

     Bazı meslekler vardır ki bütün hayatınız da dahil olmak üzere adanmışlık gerektirir. Bu öyle bir çalışmadır ki bir süre sonra yaşam şekline dönüşür. İşte bu mesleklerin başında gelen polislik; sadakat, güven, özveri, cesaret ve onur gibi en değerli faziletleri üstünde taşıyan mert insanların oluşturduğu bir meslek grubudur. Vatan, millet sevdalısı gönüller; Türkiye Cumhuriyeti devletimizin bekası başta olmak üzere ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğünü korur, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlar, huzur ve asayişi temin eder. Kendilerine minnettarız.

     Bu duygu ve düşünceler içerisinde ben, emniyet teşkilatımızın bu özel gününü kutluyorum. Bu uğurlu yolda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor; gazilerimize, emekli emniyet mensuplarımıza, halen görevleri başında olan emniyet görevlilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

   Coşkun ESEN

İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.