SAMSUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı

     Toplumun, ailenin temel direği olan, her alanda canla başla çalışan, hayatımızı anlamlandıran, güzelleştiren kadınlarımızı ne kadar yüceltsek yetmez. Bitmez sevgi kaynağı, şefkat yumağı, eli öpülesi, baş tacı kadınlarımız… Emeği, alın teri, duası sayesinde ayakta durduğumuz, gerek aile yaşantısında gerek iş yaşantısında, sosyal ve kültürel hayatımızda kısacası hayatın her alanında huzurlu yaşamın kaynağı olan kadınlarımız, pozitif bir ayrımcılıkla her alanda daha etkin olabileceği imkanlara kavuşturulmalıdır. Eğitim camiamız kadın mensuplarıyla yurdumuzun dört bir yanında, büyük fedakarlıklarla zorlukların üstesinden geliyor ve yüreklere ilmek ilmek sevgi, bilgi, görgü dokuyarak gönülleri kazanıyor.
      Manevi ve kültürel değerlerimize göre de baş tacı etmemiz gereken kadınlarımızın sevgi ve saygıyı senede bir gün değil; her gün, her an hak ettiğinin bilinciyle başta eğitim camiamız olmak üzere bütün kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.
     Coşkun ESEN
İl Milli Eğitim Müdürü

Kale Mahallesi Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı Kat3 55030 SAMSUN - 362 4358063 / 362 4355450 / 362 4355046

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.